Przyjazne doradztwo

Mogą Państwo na nas liczyć przy wyborze odpowiednich urządzeń, dopasowanych zarówno do indywidualnych preferencji jak i warunków panujących w danym miejscu (tj. metraż, kubatura, nasłonecznienie, ilość przeszkleń, dodatkowe źródła ciepła, przeznaczenie itp.).

Bezpłatna wycena

Przed każdym montażem spotykamy się z Państwem na miejscu montażu, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, proponujemy skuteczne rozwiązania. Wizja lokalna jest bardzo ważnym elementem naszej pracy - pozwala nam na poznanie Państwa potrzeb i bardzo precyzyjne wycenienie instalacji. Spotkania te nie są ograniczone czasowo, staramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Po wizji lokalnej przygotowujemy i przesyłamy ofertę zawierającą kilka wariantów do wyboru.

Logistyka

Po naszej stronie leży zakup wybranych urządzeń i dostawa sprzętu, a także ewentualne przechowywanie do czasu montażu (co jest szczególnie przydatne przy montażach dwuetapowych).


Profesjonalny i estetyczny montaż 

Estetyka montażu jest dla nas priorytetem, ponieważ urządzenia klimatyzacyjne poza funkcją grzania i chłodzenia są także elementem wystroju wnętrza. Od kilku lat utrzymuje się trend traktowania klimatyzatora jak mebla, co motywuje producentów do projektowania urządzeń o ciekawym designie. Lokalizacja klimatyzatora podyktowana odpowiednią cyrkulacją powietrza, często sprawia, że na urządzenie musimy patrzeć dosyć często, więc nie może to budzić negatywnych odczuć, a powinno cieszyć oko. 

Najwyższa jakość i staranność

W codziennej pracy stosujemy materiały najwyższej jakości, gdyż stawiamy na wieloletnią bezawaryjność naszych instalacji. Wyróżnia nas to spośród dużej części konkurencji. Z tego samego powodu często odradzamy montaż urządzeń z najniższej półki i podstawowych, budżetowych modeli dużych producentów. Staramy się przekonywać, że niska cena początkowa, może przyczynić się do wielu niedogodności i wysokich kosztów w przyszłości. Nie możemy pochwalić się najniższymi na rynku cenami, ale nasi klienci cenią nas za czystość i jakość montaży wykonywanych zawsze z najwyższą starannością. 


Instruktaż i konfiguracja

Nasi certyfikowani monterzy po zakończeniu montażu i uruchomieniu urządzenia, udzielają instruktażu z obsługi, abyście Państwo mogli w pełni korzystać z funkcjonalności jakie oferuje dany producent i model. Pomagamy też w konfigurowaniu urządzeń z siecią wi-fi klienta i ustawieniu optymalnych dla zdrowia parametrów pracy. 


Konserwacje i serwisy

Każda instalacja, aby zapewniła właściwy efekt i nie zagrażała zdrowiu, wymaga troski i konserwacji. Dbamy o dotrzymywanie (wymaganych przez producentów urządzeń) terminów przeglądów technicznych instalowanych przez nas urządzeń, aby nikt z Państwa nie musiał o tym pamiętać. 

Profesjonalny przegląd klimatyzacji to taki, który pozwala pozbyć się z urządzenia i instalacji wszelkich szkodliwych bakterii, wirusów, pleśni i grzybów, a nie tylko powierzchowne odkurzenie filtrów!


Ozonowanie - dodatkowa dezynfekcja 

W trosce o czyste powietrze i Państwa zdrowie, oferujemy usługę ozonowania klimatyzowanych pomieszczeń. Pomoże ono skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów, grzybów i alergenów w Państwa domu, mieszkaniu, czy biurze. Więcej na ten temat w zakładce "Ozonowanie".


Audyt urządzeń

Firmom i instytucjom oferujemy przeprowadzenie pełnego audytu urządzeń - zarówno w zakresie wykonania spisu posiadanych klimatyzatorów, jak i weryfikacji poprawności parametrów pracy i stanu technicznego sprzętu i instalacji. Po wykonaniu czynności oferujemy wymagane rozwiązania - czyszczenie, naprawę, demontaż itp. Możemy także objąć urządzenia poddane audytowi systematyczną opieką.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

Klimatyzacja - zakres usług

REALIZACJE

KATALOG PRODUKTÓW

CERTYFIKATY

REALIZACJE

CERTYFIKATY

Realizacje

 

Certyfikaty

 

Katalog produktów

 

LG Artcool Stylist 

 

G09WL - 2,5 kW                    

G12WL - 3,5 kW   

 

LG Artcool Slim 

 

A09LL - 2,5 kW                    

A12LL - 3,5 kW   

 

LG Standard Plus 

 

P09EN - 2,5 kW -                    

P12EN - 3,5 kW -    

P18EN - 5,0 kW - 

P24EN - 6,6 kW - 

LG Deluxe 

 

D09RN - 2,5 kW                    

D12RN - 3,5 kW   

P18RN - 5,0 kW

D24RN - 6,6 kW

LG Artcool Mirror

 

A18RL - 5,2 kW

 tel.  730 187 471

 tel. 603 080 027